Etimesgut Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Etimesgut Evden Eve Asansörlü Nakliyat

EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Asansörlü Nakliyat Ankara
Karaman nakliyat her zaman yeniliklerin lider markası olmaktadır. Misyon ve vizyonlarımız kapsamında ilerleyen, teknolojiyi bir adım önde hisseden firma olarak müşterilerimize deneyim ve güveni bir arada buluşturmaya devam ediyoruz. Elamanlarımızın her biri işin ehli ve araçlarımız son model kapalı çelik kasa evden eve nakliye araçlarıdır.

Asansörlü Karaman nakliyat sisteminin eşya taşımada en iyi sistem olduğu herkes tarafından bilinir. Teknolojiyi en yakından aktif olarak takip eden şirketimiz asansörlü evden eve taşımacılık işlerinizde yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacığın neden tercihleriniz arasında olması gereklidir? Bina içerisinde eşyalar taşınırken, eşyaların sağa sola çarpması sebebi ile eşyalar zarar görme olasılığı çok yüksek olabilmektedir.

Eşyalar bina içerisinde elemanlar tarafından taşınırken hem zaman kaybı olmadan çabucak taşınır. Asansörlü evden eve taşıma sistemini tercih eden müşteriler bina içerisinde apartman sakinlerini netlikle rahatsız etmez. En büyük eşyadan en ufak eşyaya kadar birçok eşya asansör sistemi ile taşınmaktadır.

Asansörlü taşımacılık sistemimizden yararlanmak için firmamızı 2 iş günü içerisinde aramanız durumunda şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması taktirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır. Asansörlerimiz 16 kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansör sistemidir. Eşyalar pencere ya da balkon vasıtasıyla taşınmaktadır. Asansörlerimizin bakımı işinde uzman personellerimiz vasıtasıyla yapılmaktadır.

Asansörlü taşımacılık ile neler taşınır ? İnşaat işi ile uğraşan firmalar, klima montajı, reklâm tabela sektörü, kat kalorifercileri, mobilyacılar ve camcılar için asansörlü taşımacılık bir altın nimet gibidir. Bu tür işlerde her zaman basitlık sağlamaktadır. Karaman asansörlü nakliyat ihtiyaçlarınızda bizi tercih eden bütün müşterilerimize teşekkür ederiz…